Okulary z polskiej fabryki!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w naszej ofercie pojawiły się okulary produkowane w Polsce. Po długich rozmowach z wieloma podmiotami udało nam się stworzyć produkt wysokiej jakości pochodzący od polskich dostawców.

Wiąże się to z wieloma korzyściami dla Klienta. Przede wszystkim mamy większą kontrolę nad procesem produkcji, dzięki czemu jakość dostarczanego produktu będzie wyjątkowo wysoka. Co więcej, Klient dostanie dużo większą możliwość personalizacji okularów – począwszy od mocy filtra korygującego ślepotę barw, poprzez rodzaj powłoki antyrefleksyjnej, model i kolor oprawek, aż po korekcję daleko- i krótkowzroczności. Nie wszystko jest jeszcze dostępne z poziomu sklepu internetowego – w razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 505 44 46 46.

Nasza oferta rozszerzy się także o inne artykuły. Poza okularami dla daltonistów, można u nas zakupić wysokiej klasy etui na okulary, a w niedalekiej przyszłości także sznurki i paski.

Na chwilę obecną, jako efekt naszej współpracy z polskimi firmami, możemy Państwu zaprezentować dwa nowe modele oprawek w różnych wariantach kolorystycznych:

Okulary dla daltonistów – model Vermell
Okulary dla daltonistów – model Sarkans
Powrót