Okulary dla daltonistów z korekcją wad wzroku

Z wielką radością informujemy, że już niedługo będzie możliwość realizacji zamówień na okulary dla daltonistów z dodatkową korekcją nad- lub krótkowzroczności. W dalszej przyszłości będziemy chcieli zaproponować także soczewki korygujące astygmatyzm.

Zapoczątkowana przez nas współpraca z polskimi producentami elementów optycznych otwiera nowy rozdział w historii naszej firmy. Korekcja ślepoty barw i innych wad wzroku za pomocą jednej pary okularów jest wyjątkową ofertą na rynku polskim, ale także europejskim.

Aktualnie trudno dokładnie określić datę, kiedy takie okulary będą dostępne w naszej ofercie, ale liczymy na to, że już na koniec wakacji pojawi się taka możliwość.

Przysłuchując się potrzebom naszych Klientów, chcemy dalej się rozwijać i rozszerzać ofertę dostępnych u nas produktów wspomagających widzenie barw. Aktualne działania są bardzo dużym krokiem w dobrym kierunku.

Żywimy także nadzieję, że przeniesienie produkcji do Polski pozwoli zaoferować jeszcze lepsze produkty w jeszcze lepszych cenach.

Powrót